nadcházející (průběžně doplňujeme a aktualizujeme):

2019

termín bude upřesněn Vagón, Vimperk (od 19 hodin)
18. 10. živé vysílání rádio PROGLAS (19:15 - 20:00)

2020
8. 8.  Písničkáři v parku, Svitavy


proběhlé:

2019

3. 8. Hospůdka u Čiláka, Buzice

2. 8. Sport penzion, Písek

20. 7. Pohoda na Huláku, Prachatice

17. 7.  Písecké kulturní léto, Palackého sady Písek

29. 6. Porta Řevnice (semifinále a finále)

1. 6.  Ražický Pražec, Ražice

25. 5. Vodňanské rybářské dny, Vodňany

24. 5.  Bambifest, České Budějovice

18. 5. Pomáhat je lidské, Strakonice

7. 5. Hammond pub and café, České Budějovice

30. 4. Letní kino - pálení čarodějnic, Klášterec nad Ohří

9. 3. Český rozhlas (Porta), České Budějovice

5. 3. Mětské muzeum a galerie, Vodňany

1. 3. PechaKucha Night, Vodňany(mluvené vystoupení :) ), Husův sbor

2018

10. 12. CSP Vodňany, Ježíškova vnoučata

7. 11. Rytířský sál, Strakonice

1. 9.  jarmark sv. Jiljí, Lhenice

18. 8. Pohoda country fest, Roudná u Soběslavi

21. 7. "Pohoda na plovárně", koupaliště Hulák, Prachatice

20. 7. Na Ostrově, Písek

14. 7. křest CD se Zdeňkem Troškou, Střítež

16. 6. Fesťák na Yukonu, Kosov

8. 6. Dotkni se Písku, městská slavnost Písek

2. 6. Ražický pražec, Ražice

1. 6. Muzejní noc, Písek

26. 5. Bambifest, České Budějovice

24. 5. Folk/bluegrass klub Doli Pardubice

11. 5. KD Malenice

3. 3. Český rozhlas, České Budějovice

2. 2. Folky Tonk, Praha

26. 1. Večery S, České Budějovice, Divadlo U Kapličky

18. 1. Kabaret u Váňů, České Budějovice

2017

24. 11. Krumlovská dětská Porta, Český Krumlov

18. 11. "Čtyřlístkový ples" Volyně

14. 10. "Česko zpívá v Grévinu", Praha

19. 8. Velešínský BG fest, Velešín

18. 8. Ostrov, Písek

5. 8. "Pohoda na plovárně", koupaliště Hulák, Prachatice

21. 6. hosté kapely Rybníkáři, Lišov

10. 6. Dětská Porta - finále, Ostrava

3. 6. Ražický pražec, Ražice

27. 5. Vodňanské rybářské dny (areál Blanice), Vodňany

26. 5. Oběžná dráha - finále, Milevsko

19. 5. Literárně-dramatický večer, Prachatice

5. 5. hosté kapely John Beer, Zlatá růže, Velešín

7. 4. Česko zpívá - finále mezinárodní soutěže, Trutnov

18. 3. Porta, Český rozhlas - České Budějovice

3. 2. Folky Tonk, Praha

2016

25. 11. Dětská Porta, Český Krumlov

16. 7. Novákfest, Oldřichov u Písku

18. 6. Country fest Vrábče

12. 3. Porta, České Budějovice (první veřejné vystoupení "Eliška a Votvíráci")